Nordhusene
Nordhusene Dalum Papirfabrik
Klippesalen 17, 2. MF
Apply
Your application will be handled by
Camilla Rasmussen
Size
71m²
Rooms
2
Floor
2nd floor
Availability
01-09-2026
Rental Period
-
Property no.
52-5201-274-2
Rent per month
8.996,00
Heating
300,00
Water
450,00
Monthly total
9.746,00
Deposit
26.988,00
First month's rent
Total payment
36.734,00