Newsec
Vestergade 74 og Vester Allé 22 ApS
Vester Allé 22, 4. Dør 1
Apply
Your application will be handled by
Size
47m²
Rooms
1
Floor
4th floor
Availability
01-06-2026
Rental Period
Unlimited
Property no.
1-34688-45
Rent per month
8.200,00
Heating
350,00
Water
150,00
Monthly total
8.700,00
Prepaid rent
24.600,00
First month's rent
Total payment
33.300,00