Din anmodning håndteres af

NKN Ejendomme ApS

NKN Ejendomme ApS

Udfyld nedenstående og start din anmodning

Den udfyldte information vil blive behandlet fortroligt.

+45
0/500
Skejbyparken 40, 1.8

Skejbyparken

Skejbyparken 40, 1.8

Reserveret

Fakta

Størrelse

77

Værelser

4

Sal

1. sal

Indflytning

Snarest

Lejeperiode

Ubegrænset

Bolignummer

22

Økonomi

Husleje

9.495,00

Varme

Direkte afregning

Vand

Direkte afregning

I alt pr. måned

9.495,00

Depositum

28.485,00

Forudbetalt leje

18.990,00

Første måneds leje

9.495,00

Indbetaling

56.970,00