Din anmodning håndteres af

Eva Jørgensen

Eva Jørgensen

Udfyld nedenstående og start din anmodning

Den udfyldte information vil blive behandlet fortroligt.

+45
0/500
Sværdet 44

Nordhusene Vikingedalen

Sværdet 44

Ledig

Fakta

Størrelse

110

Værelser

4

Sal

1 plan

Indflytning

01-09-2026

Lejeperiode

-

Bolignummer

53-5306-44-2

Økonomi

Husleje

11.900,00

Aconto forbrug

Direkte afregning

I alt pr. måned

11.935,00

Depositum

35.700,00

Første måneds leje

11.935,00

Indbetaling

47.635,00