Newsec
Havneholmen Aarhus
Thit Jensens Gade 32, 1. tv.
Anmodning
Din anmodning håndteres af
Den udfyldte information vil blive behandlet fortroligt.
Størrelse
95m²
Værelser
3
Sal
1. sal
Indflytning
01-08-2026
Lejeperiode
Ubegrænset
Bolignummer
1-33611-602
Husleje
13.300,00
Varme
400,00
Vand
Direkte afregning
I alt pr. måned
13.700,00
Depositum
39.900,00
Første måneds leje
Indbetaling
53.600,00