Ledig

Søndergade 18, 2. 3

4800 Nykøbing F

Søndergade 18, 2. 3 image 0
Søndergade 18, 2. 3 image 1
Søndergade 18, 2. 3 image 2
Søndergade 18, 2. 3 image 3
Søndergade 18, 2. 3 image 4
Søndergade 18, 2. 3 image 5
Søndergade 18, 2. 3 image 6
Søndergade 18, 2. 3 image 7

Billeder

Plantegning

Boligdetaljer

Lejlighed

111 m²

3 værelser

2. sal

Snarest

Økonomi

Husleje11.750,00
Varme550,00
Vand200,00
Spildevand300,00
ElDirekte afregning
InternetDirekte afregning
Beboerrep.60,00
I alt pr. måned12.860,00
Depositum35.250,00
Forudbetalt leje11.750,00
Første måneds leje12.860,00
Indbetaling59.860,00

Få en individuel fremvisning

Henvend dig på boligen og gennemfør screeningen for at booke en fremvisning

3 værelses lejlighed i Centrum til leje

Klar til indflytning straks.

Velkommen til en moderne 3-værelses lejlighed på hele 111 m² med lækre materialer, stilrent design og fantastisk beliggenhed lige midt på gågaden.

Lejligheden i korte træk

- 111 m² med gennemtænkt planløsning

- Nyere opført ejendom med moderne faciliteter

- Fransk altan

- Stort køkken-alrum med HTH-køkken og Siemens hvidevarer

- 2 gode værelser og masser af opbevaringsplads

- Flotte egetræsgulve, store vinduespartier og gulvvarme på badeværelse

- Effektiv ventilation, elevator og dørtelefon

Adresse

- Søndergade 18, 2. 3 – 4800 Nykøbing F.

Økonomi

- Husleje: 11.750 kr./mdr

- Varme: 700 kr./md.

- Vand: 500 kr./md.

- El: Direkte afregning

- Beboerrepræsentation: 60 kr./md.

- Depositum: 35.250 kr.

- 1 måneds forudbetalt husleje 11.750 kr.

Ekstra fordele

- Mulighed for privat P-plads lige ved opgangen

- Husdyr tilladt (op til 10 kg)

- Beliggende midt i centrum – indkøb, caféer og butikker lige udenfor døren

- Indflytningsklar fra 01.03.2026

Kontakt Malthe Hansen i dag

44 14 49 56

[email protected]

FM Administration

I samarbejde med

FM Administration